شما به عنوان يک دندانپزشک ، متخصص دندانپزشکي يا کارکنان پشتيباني در کلينيک دندانپزشکي مي دانيد که داشتن يک اتوکلاو با کيفيت و موثر براي هر کلينيک دنداپزشکي بسيار ضروري است.


اتوکلاو دندانپزشکي که دستگاه ضدعفوني کننده بخار نيز ناميده مي شود ، دستگاهي است که قدرت بخار با دماي بالا و فشار بالا را به منظور استريل ميکروب بر روي تجهيزات دندانپزشکي مانند پنس ، که براي استفاده مجدد در نظر گرفته شده است ، مهار مي کند ، بنابراين ايمني آن را براي بيمار بعدي تضمين مي کند.


 


چگونه اتوکلاو مناسب کلينيک دندانپزشکي خود را انتخاب کنيم؟


 


اگر به دنبال خريد اتوکلاو جديد براي دندانپزشکي خود هستيد ، چه نکاتي را بايد به عنوان بخشي از اين خريد مهم در نظر بگيريد؟ در اين پست وبلاگ ، ما براي شروع بحث به پنج نکته کلي نگاه مي کنيم و نکته هايي در اينجا ارائه مي دهيم که به شما در تصميم گيري آگاهانه کمک مي کند.


 


شش سوال کلي براي شروع بحث


 


 


آيا توزيع کننده اي که با آن سر و کار داريد همه گزينه هاي خريد اتوکلاو را در اختيار شما قرار مي دهد ؟


انجام تحقيقات درمورد پيدا کردن بهترين فروشگاه خريد تجهيزات دندانپزشکي هميشه ايده خوبي است. اين امر به شما اطمينان مي دهد که در مورد محصولات مطلع هستيد و مي توانيد با نماينده توزيع کننده خود در مورد آنچه ترجيح مي دهيد صحبت کنيد.


 


آيا سازنده نوع اتوکلاو و ويژگي هاي مورد نياز شما را ارائه مي دهد؟


سازنده اي که به دنبال خريد اتوکلاو خود هستيد بايد داراي نام و شهرت خوبي باشد و اتوکلاوهاي تأييد شده توسط FDA  . اگر دستگاهي نداريد که ايمن باشد ، مي تواند براي شما ، کارکنان و بيماران شما بسيار خطرناک باشد.


 


حجم اقلام مورد نياز براي استريل چقدر است؟


آيا حجم اقلام استريل شده افزايش يافته است؟ حجم مواردي که بايد استريل شوند ، اندازه اتوکلاو شما را تعيين مي کند. يک توزيع کننده باتجربه مي تواند اتوکلاو ايده آل را با توجه به اندازه محفظه توصيه کند.


 


کدام اتوکلاو بهترين قابليت را ارائه مي دهد؟


مواردي که بايد به دنبال آن باشيد: گارانتي چيست؟ سرويس چگونه کار مي کند؟  آيا اتوکلاو دندانپزشکي خريداري شده داراي گارانتي و خدمات پس از فروش است؟


 


آيا کارکرد اتوکلاو مورد نظر شما آسان است؟


يک متخصص دندانپزشکي مشغله هاي زيادي در مطب دندانپزشکي دارد. آيا مي توانيد اتوکلاو را تنظيم کرده و دوباره بياييد تا ابزارهاي استريل و کاملاً خشک را آماده استفاده کنيد يا بايد دستگاه را دائماً زير نظر داشته باشيد؟


 


ما اميدواريم که اين پست به شما در شروع فرايند خريد اتوکلاو کمک کند و آرزومنديم که شما براي يک کلينيک دندانپزشکي بدون مشکل ، فرايند اتوکلاو سازي را به خوبي انجام دهيد. پيشنهاد ما براي انتخاب بهترين گزينه، خريد اتوکلاو وسون است. اين دستگاه ساخت کشور چين است و داراي کلاس B است. اين اتوکلاو داراي ظرفيت 18 ليتر است. داراي 4 سيکل کاري و يک سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش است. همچنين اين اتوکلاو طبق استاندارد هاي CE  اروپا و ISO  ساخته شده است.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Lisa John تعمير تلويزيون Donald توسعه فردي Robin ارتفاع نوردان ايران Matt The Stuff in the Margin